Por Do Sol House Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az 1 hálószobás Por Do Sol House Villa Aracaju rendelkezik egy úszómedencével, és ideális legfeljebb 8 vendég számára.
Az Orla Por do Sol egy 10 perces autóútra, a Mosqueiro Beach pedig körülbelül 3 km-re található a 2 fürdőszobás villától.
Az Aracaju városi villa kínál erkélyt klímaberendezéssel, valamint olyan médiaeszközöket, mint a síkképernyős műholdas TV.
Az Aracaju városi ingatlan vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Por Do Sol House Villa közelében van a kortárs ételeket kínáló Prainha Bar területétől.
- Helyi látnivalók
- Passeios Croa do Gore1,6 km
- Abrolios1,6 km
- Retiro Espiritual2,6 km
- Praia do Mosqueiro3 km
- Orla Por do Sol1,6 km
- Croa do Goré1,8 km
- Refugio Beach3,5 km
- Catamara Croa do Gore1,7 km
- Mosqueiro Beach3,6 km
- Repülőterek
- Santa Maria19 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Por Do Sol House Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Por Do Sol House Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Por Do Sol House Villa?
A Por Do Sol House Villa kapacitása 8 főig terjed. - ❓
A Por Do Sol House Villa konyhával berendezett?
A Por Do Sol House Villa felszereltségéhez tartozik egy konyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a villa ablakaiból?
A villa kertre néző kilátással várja vendégeit.